NBL Sport Magazine | Wydanie 1

inwestycja warta niespełna 8 milionów euro

modernizująca całe przedsiębiorstwo

czytaj więcej

SPRAWNY I ELASTYCZNY ZESPÓŁ

Firma zyskała dodatkowe kompetencje w postaci nowych menedżerów

czytaj więcej

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Jesteśmy otwarci na nowe technologie oraz procesy, które sprawnie i płynnie wdrażamy

czytaj więcej

SOLIDNE WSPARCIE

Możemy oficjalnie poinformować o zawarciu umowy z polsko-szwajcarskim funduszem inwestycyjnym Nomad Gmbh

czytaj więcej

Drogi Kliencie,

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, że właśnie dobiegł końca jeden z najważniejszych etapów w rozwoju firmy NBL Sport. Po dwóch latach od rozpoczęcia zakończyliśmy wartą prawie 8 mln euro inwestycję modernizują całe przedsiębiorstwo.

Jesteśmy pewni, że wszystkie te zmiany, o których możesz przeczytać w premierowym wydaniu naszego magazynu, zostaną bardzo szybko zauważone. Za sprawą elastyczności naszych usług, jeszcze wyższej jakości oraz wzrostowi możliwości produkcyjnych działamy bardziej efektywnie.

Zapraszamy do lektury i współpracy!
Zarząd NBL Sport

GŁÓWNE EFEKTY INWESTYCJI

W ramach przeprowadzonej inwestycji gruntownie zmodernizowana została linia produkcyjna w naszej fabryce. Jej główne elementy to:

Dzięki modernizacji powierzchni magazynowych poprawiliśmy ponadto elastyczność naszych usług spedycyjnych. Jesteśmy gotowi do realizacji usług pakowania i logistyki w systemie door-to-door.

Wprowadzone zmiany wpływają korzystanie na środowisko. Zarówno zewnętrzne – poprzez zminimalizowanie wpływu procesu naszej produkcji, jak i wewnętrzne – za sprawą poprawy warunków pracy naszej załogi.

Cała firma zyskała dodatkowe kompetencje w postaci nowych, doświadczonych menedżerów mających na swym koncie czynny wkład w rozwój firm w branży automotive.

SPRAWNY I ELASTYCZNY ZESPÓŁ

Wraz ze zmianami sprzętowymi firma zyskała dodatkowe kompetencje w postaci nowych menedżerów. Michał Szafran, Dyrektor Zakładu oraz Wojciech Wąsik, Lean Coordinator posiadają doświadczenie w zarządzaniu produkcją na kluczowych szczeblach zarządczych i operacyjnych. Mieli czynny wkład w rozwój firm działających w branży automotive, która kreuje trendy i wyznacza kierunki w procesach zarządzania.

Kierowany przez nich zespół jest elastyczny wobec klienta na każdym etapie współpracy. Wszystkie jej procesy zostały maksymalnie skrócone dla osiągnięcia jak największej wydajności.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje w obszarze lean oraz kaizen poprzez specjalistyczne szkolenia realizowane przez firmy zewnętrzne. Efektywnie wykorzystujemy posiadane zasoby oraz potrafimy czerpać z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników w każdym z działów naszego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy gotowi na szybkie przezbrojenie się i produkcję małoseryjną. Nasz zespół zapewnia właściwie zaplanowany oraz sprawnie i terminowo przeprowadzony proces, którego efektem są produkty najwyższej jakości.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Jesteśmy otwarci na nowe technologie oraz procesy, które sprawnie i płynnie wdrażamy. Wysoki poziom techniczny produkcji podkreślają nasze patenty, które wpłynęły na rozwój całej branży. Jesteśmy dumni, że spotkać je można tylko w produktach wychodzących z fabryki NBL Sport.

Elastycznie działając i kreując rynkowe standardy jesteśmy w stanie nie tylko spełnić, ale i przewyższyć wymagania naszych Klientów.

Dzięki przeprowadzonej inwestycji dwukrotnie zwiększyliśmy możliwości produkcyjne. Wynoszą one obecnie 150 tys. szt. produktów rocznie.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Wskutek przeprowadzonej inwestycji w znacznym stopniu zminimalizowaliśmy wpływ procesu naszej produkcji na środowisko zewnętrzne. Jest to możliwe dzięki konkretnym działaniom, z których najważniejsze to:

Nie zapominamy również o środowisku wewnętrznym. Nowy system wentylacji i pomieszczenia socjalne zdecydowanie poprawiły warunku pracy naszej załogi.

SOLIDNE WSPARCIE

Jesteśmy dumni mogąc oficjalnie poinformować o zawarciu umowy z polsko-szwajcarskim funduszem inwestycyjnym Nomad Gmbh. Jego zaangażowanie podkreśla naszą stabilność finansową oraz otwiera jeszcze większe możliwości modernizacyjne.

Klienci mogą być pewni, że nasza produkcja będzie z roku na rok na jeszcze wyższym poziomie. Wierzymy, że przełoży się to na coraz bardziej owocną współpracę.

O NBL SPORT

BIURO: NBL Sport Sp. z o.o., Wapienicka 6, 43-382 Bielsko-Biała, Polska
E-mail: factory@nobilesports.com
Kontakt biznesowy: +48 602 575 726

DANE DO FAKTURY: NBL Sport Sp. z o.o., Wapienicka 6, 43-382 Bielsko-Biała, Polska, NIP: 5472100289

WWW: http://www.nblsport.com
LinkedIn: nblsport
Facebook: Nbl Sport / Nobile Factory

OGÓLNE WARUNKI ZAMÓWIEŃ

pdf Ogólne warunki zamówień - dla dostawców